pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Pszczyna.info

  • 5 maja 2021
  • 28 maja 2021
  • wyświetleń: 8753

[FOTO] Za nami pierwszy koncert w ramach Bankowa Street Live!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

Na pszczyńską starówkę powrócił cykl wydarzeń Bankowa Street Live! Na scenie wystąpił Ghostman - artysta niezwykły, którego twórczość łączy wiele języków i dialektów z całego świata.

Bankowa Street Live - koncert Ghostman - 27.05.2021 · fot. Oskar Piecuch / UM Pszczyna


Zanim jednak rozpoczął się występ publiczność przywitali Rafał "Beret" Szymczak, Bartosz Gajda i Dariusz Skrobol. - Witam po 20 miesiącach ponownie na ulicy Bankowej! Cieszę się, że czas pandemii mija, życzę Państwu wspaniałego odbioru - powiedział burmistrz Pszczyny. Potem już na scenie pojawiła się gwiazda - Ghostman.

Artysta podczas każdego występu eksperymentuje, odkrywając wciąż nowe środki ekspresji. Śpiewając, posługuje się językiem brzmiącym, jak mieszanka dialektów z różnych stron świata. Jednak w rzeczywistości nie zna żadnego z nich. Traktuje to jako dar, możliwość wyrażania przeróżnych emocji. Brak ograniczeń słowem czy wyuczonym tekstem pozwala mu na ogromną wolność ekspresji. W swojej muzyce łączy elementy jazzu oraz afrykańskiej, indyjskiej i arabskiej muzyki ludowej. To właśnie mogli w czwartek wieczorem usłyszeć widzowie zebrani na ulicy Bankowej.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj