Pszczyna.info

  • 9 września 2023
  • 2 października 2023
  • wyświetleń: 3284

Bezpiecznie na rowerach. Zajęcia na Starym Dworcu w Goczałkowicach

Za nami:

Ruszyła kolejna odsłona akcji "Aktywnie na Starym Dworcu". Dzieci w wieku 7-8 lat mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach rowerowych.

Bezpiecznie na rowerach. Zajęcia na Starym Dworcu w Goczałkowicach - 11.09.2023
Bezpiecznie na rowerach. Zajęcia na Starym Dworcu w Goczałkowicach - 11.09.2023 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


W poniedziałek, 11 września odbyły się pierwsze zajęcia. Dzieci miały okazję, w teorii i praktyce, dowiedzieć się, jak bezpiecznie poruszać się na rowerze oraz udoskonalić techniki jazdy.

Zajęcia będą prowadzone we współpracy z klubem kolarskim LK UKS Pszczyna na czele z Klaudiuszem Migdołem, trenerem kolarstwa, który posiada bogate doświadczenie sportowe i zawodowe związane z jazdą na rowerze oraz bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

Spotkania odbywać się będą przy bezdeszczowej pogodzie w każdy poniedziałek od godziny 17.00, począwszy od 11 września. Zbiórka uczestników zajęć wyznaczona jest przy Starym Dworcu w Goczałkowicach-Zdroju. W jego okolicach znajduje się wiele znakomitych oraz bardzo zróżnicowanych tras (alejki w Parku Zdrojowym, ścieżki przy stawach), po których dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności związane z bezpieczną jazda na rowerze.

GOSiR zaprasza do udziału w zajęciach. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie sprawnego roweru wraz z oświetleniem oraz udział dziecka w zajęciach w kasku założonym na głowę. Każde dziecko musi również dostarczyć zgodę Rodziców/Opiekunów prawnych na udział w zajęciach (zgody do pobrania ze strony lub do odebrania podczas zajęć).

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Aktywnie na Starym Dworcu w Goczałkowicach. Tym razem rowerowo

ar / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj