Pszczyna.info

  • 15 września 2023
  • wyświetleń: 2305

Konkurs "W zdrowym ciele, zdrowy duch"

Za nami:

Lokalna Grupa Działania zaprasza szkoły podstawowe do udziału w konkursie "W zdrowym ciele, zdrowy duch".

dziecko, warzywa, zdrowie
Zdjęcie ilustracyjne · fot. pixabay.com


Konkurs polega na przygotowaniu filmu promującego aktywne działania i zajęcia dzieci i młodzieży realizowane w szkołach. Zgłoszenia są przyjmowane od 18 września do 31 marca. Dla laureatów przygotowano cenne nagrody!

Szczegóły dot. konkursu i jego warunków znajdują się na stronie https://www.lgdziemiapszczynska.pl/0,1486,konkurs-dla-szkol-podstawowych-z-terenu-lgd,artykul,wiadomosci.html

Konkurs współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 19 - Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania.

Teren działania Stowarzyszenia LGD "Ziemia Pszczyńska", tj. gminy: Ornontowice, Orzesze, Pawłowice, Wyry, Bojszowy, Bieruń, Miedźna, Kobiór, Goczałkowice-Zdrój, Suszec, Pszczyna (bez miasta Pszczyna).

w zdrowym ciele

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.