pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Pszczyna.info

  • 7 maja 2021
  • 31 maja 2021
  • wyświetleń: 2076

Konkurs plastyczny "Ecie, pecie": ilustrujemy śląski śpiewnik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Czy jesteście gotowi na najnowszy konkurs plastyczny Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu? Wraz z Starostwem Powiatowym w Pszczynie GOK zaprasza dzieci z gminy oraz całego powiatu pszczyńskiego do udziału w projekcie, w ramach którego wyda zeszyt wspomagający edukację regionalno-muzyczną. Honorowy patronat nad projektem objęła starosta. Przedłużono termin składania prac!

Zadaniem będzie stworzenie przez dzieci ilustracji do jednej z 10 wybranych pieśni ludowych, z śpiewnika " Koło mego łokiyneczka. Pieśni ludowe Ziemi Pszczyńskiej ze zbiorów rękopiśmiennych Mariana Cieśli". I to właśnie ilustracje najmłodszych, wyłonione w konkursie zapełnią nasz zeszyt, który trafi do wszystkich dzieci z powiatu, z klas I-III szkoły podstawowej.

Na stronie kulturasuszec.pl dostępne są nagrania wybranych pieśni, które ułatwią zilustrowanie utworów. Zapraszamy do ich wysłuchania.

Kartę zgłoszeniową oraz regulamin można pobrać ze strony www.kulturasuszec.pl.
Na stronie internetowej znajduje się także lista wybranych 10 utworów.
Termin składania prac mija 11 czerwca.

Kontakt: e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

ecie pecie

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj