Pszczyna.info

  • 12 lutego 2024
  • wyświetleń: 17073

[FOTO] Okiem mieszkańca: tak wygląda miasto po jarmarku staroci

Po ostatnim jarmarku staroci (11.02.) mieszkańcy piszą o bałaganie pozostawionym przez wystawców na ul. Piastowskiej. Do naszej redakcji dotarły zdjęcia wykonane przez dwóch czytelników w niedzielny wieczór.

Bałagan po jarmarku staroci - 11.02.2024 · fot. Mieszkaniec starówki Krzysztof, Czytelnik


Przypomnijmy, że punkt 13. regulaminu jarmarku brzmi: "Wystawcy i handlowcy zobowiązani są do zachowania porządku podczas jarmarku i uprzątnięcia stanowiska po zakończeniu handlu na koszt własny".

Regulamin znajdziemy pod linkiem: https://www.pszczyna.info.pl/pl/regulamin-jarmarku/strona/79

Do sytuacji ustosunkował się organizator Pszczyńskiego Jarmarku Staroci. Jacek Patyk, prezes Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej przyznaje, że niestety w ubiegłą niedzielę prawdopodobnie dwóch wystawców nie dopełniło obowiązków wynikających z regulaminu. - Była to sytuacja wyjątkowa, która oczywiście nie powinna się zdarzyć. Aby w przyszłości zapobiec tego typu wypadkom, przypomnimy wystawcom o ich obowiązkach wynikających z zapisów regulaminu. Jednocześnie ze swojej strony, organizatora jarmarku, zabezpieczymy sprawdzenie stanu porządku i ewentualny wywóz pozostałości - mówi Jacek Patyk.

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.