pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Pszczyna.info

  • 19 listopada 2019
  • wczoraj, 06:15
  • wyświetleń: 6286

Czesław Mozil i Grajkowie przyszłości w Muzeum - dodatkowy termin!

Za nami:

W piątek, 6 grudnia w Muzeum Zamkowym w Pszczynie odbędzie się Koncert Mikołajkowy — "Czesław Mozil i Grajkowie przyszłości". Bilet w cenie 50 zł. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie, organizatorzy przewidzieli dwa występy. Pierwszy odbędzie się o 16.30 (bilety będą w sprzedaży od 25 listopada od 17.00), a drugi o 19.00 (przesunięty z 18.30).

Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości to projekt, w którym dzieci ze szkół muzycznych z całego kraju, akompaniują muzykowi - Czesławowi Mozilowi.

Wykonawcy: Czesław Mozill z zespołem, Orkiestra Rozrywkowa Ogniska Muzycznego w Pszczynie, Adam Baron - dyrygent, chór dziecięcy "PIANO-FORTE", Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radostowicach oraz przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie - Katarzyna Machnik - dyrygent, chór młodzieżowy "Per Spasso", Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie - Katarzyna Machnik - dyrygent, zespół gitarowy Ogniska Muzycznego, Jolanta Janicka - dyrygent, Soliści Ogniska Muzycznego w Pszczynie(skrzypce, flet poprzeczny, fortepian, akordeon, saksofon, śpiew solowy).

Program zawiera kompozycje które znalazły się na płycie "Czesław Mozil i Grajkowie przyszłości. "Kiedyś to były święta". To 24 piosenki - jedna na każdy dzień adwentu, od 1 do 24 grudnia. Muzykującym dzieciom wokalnie towarzyszy m.in. Czesław Mozil z zespołem.

43-200 Pszczyna
ul. Brama Wybrańców 1

tel. 032 2103037
tel. 032 4490888

new / pless.pl, źródło: Muzeum Zamkowe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA