Pszczyna.info

  • 24 października 2019
  • wyświetleń: 5901

Golf Club Pszczyna

Atrakcja turystyczna powiatu pszczyńskiego

Golf Club Pszczyna to luksusowe pole golfowe, które powstało, aby w malowniczym otoczeniu stworzyć swoim gościom najlepsze warunki do gry oraz do wspaniałego wypoczynku.

Golf Club Pszczyna
Golf Club Pszczyna


Tu możemy się spotkać zarówno w interesach, jak i spędzić miłe chwile ze swoimi znajomymi oraz całą rodziną. Każdy znajdzie coś dla siebie. A jest co podziwiać. Pole golfowe w Pszczynie ma unikatową w skali całej Europy lokalizację - z jednej strony przylega do Zagrody Żubrów z drugiej strony zaś do zabytkowego Parku Książąt Pszczyńskich. Umileniem dla naszych oczu będą też niewątpliwie rozsiane po całej okolicy stawy z pływającym ptactwem. Warto podkreślić, że w Pszczynie będziemy mieli przyjemność grać na mistrzowskim polu golfowym zaprojektowanym przez profesjonalnych architektów, dostosowanym do umiejętności zarówno graczy początkujących, jak i zawodowców.

Golf Club Pszczyna zapewnia swym gościom doskonały aktywny wypoczynek z dala od zgiełku, miejskich spalin czy wciąż towarzyszącego nam obecnie stresu i pośpiechu dnia codziennego. Te wszystkie atrakcje spotkamy w miejscu oddalonym zaledwie godzinę drogi od Katowic czy Krakowa.

Rozmiary pola i jego wspaniałe otoczenie mogą zachwycić prawie każdego. Obecnie na powierzchni 28 hektarów znajduje się 9 dołków. Odpowiednią dla nas porę do gry dobierzemy bez trudu. Na zmagania przy golfie zdecydować się bowiem można zarówno we wczesnych godzinach rannych, jak i późnym wieczorem.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj