Reklama

Pszczyna.info

  • 23 października 2019
  • wyświetleń: 2979

Cinema Escape w Pszczynie i Goczałkowicach

Atrakcja turystyczna powiatu pszczyńskiego

Ekipa Cinema Escape to dwoje młodych ludzi, którzy postanowili wspólnie ożywić niezwykłe przestrzenie starego kina "Wenus" w Pszczynie wykorzystując najnowszy trend w dziedzinie rozrywki, jakim jest escape room.

kino wenus, cinema escape
Cinema Escape · fot. BM / pless.pl


Właściciele przykładają wielką wagę do jakości każdego scenariusza, zarówno pod względem spójności, jak i dynamiki. Wiedzą jak połączyć wciągającą fabułę z konsekwentnie rozbudowującymi ją zagadkami. Zapewniają doskonale dopasowaną oprawę dźwiękową i wizualną oraz dbają o bezpieczeństwo, dlatego grupa ma stałą możliwość kontaktu z obsługą i jest monitorowana w trakcie całej rozgrywki.

W 2016 roku Cinema Escape zdobyło 1. miejsce w rankingu najbardziej niezwykłych escape roomów w Polsce National Geographic.Warto dodać, że ta sama ekipa w przylegającym do Parku Zdrojowego dworcu kolejowym w Goczałkowicach utworzyła escape room, w którym ochotnicy mogą rozwiązywać zagadki rycerza Goczała.Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.