pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Pszczyna.info

  • 10 kwietnia 2019
  • 23 listopada 2019
  • wyświetleń: 974

Anna Gornostaj, Olaf Lubaszenko, Kacper Kuszewski

Za nami:

Wykrywacz kłamstw to dynamiczna komedia małżeńska, w której okazuje się, że zarówno kłamstwo, jak i chęć odkrycia prawdy mogą być upojnym narkotykiem zmieniającym się w truciznę. W mieszkaniu rosyjskiego małżeństwa zjawia się hipnotyzer.

www.kupbilecik.pl/impreza-37179-wykrywacz.klamstw-237.html" class="btn_kupbilecik" target="_blank">Kup bilet

Sobota, 23 listopada 2019 o godz. 19:00

Teatr Mały
ul. ks. kard. Hlonda 1, Tychy


.. Rozhisteryzowana żona chce, aby odnalazł pieniądze schowane przez jej lubiącego zaglądać do kieliszka męża. W transie wychodzą na jaw kompromitujące szczegóły, a małżeński konflikt wisi na włosku. Los jest jednak przewrotny - Boria, "spytny gad", znajduje szansę aby odegrać się na pyskatej żonie. Świętoszkowata Nadia okazuje się mieć zdecydowanie więcej za uszami...  Jak zakończy ten seans szczerości? Czy aby na pewno dobrze wiedzieć o sobie dosłownie wszystko? Czy prawda odkryta po latach, może zniszczyć małżeństwo? Co na to wszystko początkujący hipnotyzer i czy uda mu się wybrnąć ze szponów małżeńskiego absurdu?Tekst Wasilij SigariewTłumaczenie Agnieszka Lubomira PiotrowskaReżyseria i opracowanie muzyczne Robert TalarczykScenografia i kostiumy Jan KozikowskiRuch sceniczny Krzysztof Kris AdamskiAsystentka reżysera Ala TomczokObsada: Anna GornostajOlaf Lubaszenko Kacper KuszewskiPremiera w lutym 2019 r.Widzowie uczestniczący w spektaklu "Wykrywacz kłamstw" narażeni są na działanie świateł stroboskopowych, które będą wykorzystywane podczas przedstawienia (światła te mogą doprowadzić do ataku epilepsji).

Anna Gornostaj, Olaf Lubaszenko, Kacper Kuszewski


Anna Gronostaj, Olaf Lubaszenko, Kacper Kuszewski

Przewrotna, pełna zwrotów akcji, rosyjska komedia. Rozśmiesza do łez, ale też skłania do refleksji. Czy aby na pewno chcemy wiedzieć o naszych bliskich dosłownie wszystko? W mieszkaniu rosyjskiego małżeństwa zjawia się hipnotyzer. Rozhisteryzowana żona chce, by odnalazł pieniądze schowane przez jej lubiącego zaglądać do kieliszka męża. Po ostrych protestach Borisa, Nikołajowi Lebiediewowi - docentowi w katedrze psychiatrii Akademii Medycznej, udaje się wprawić go w trans. I już po chwili sprawa zaginionej gotówki się wyjaśnia. Jednak żona nie chce kończyć seansu i korzystając z niepowtarzalnej okazji, postanawia sprawdzić prawdomówność męża. Z każdą odpowiedzią, nieświadomy Boris pogrąża się coraz bardziej.


www.kupbilecik.pl/impreza-37179-wykrywacz.klamstw-237.html" class="btn_kupbilecik" target="_blank">Kup bilet

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA